Перша місія SpaceX з повністю цивільним екіпажем повернулася на Землю

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Космічний корабель Crew Dragon компанії SpaceX, який вперше в історії доставив на орбіту повністю цивільний екіпаж, приводнився в Атлантичному океані.

Вдала посадка закріпила успіх місії, одна з цілей якої – привернути більше космічних туристів, зазначає  Радіо Свобода.

У космосі на борту корабля побували чотири людини, серед яких мільярдер Джаред Айзекман. Він оплатив політ.

 

Корабель Crew Dragon стартував 16 вересня. Політ проходив на висоті 575 кілометрів. Це далі від розташування Міжнародної космічної станції. Вона перебуває на висоті 420 кілометрів.

Екіпаж за час польоту провів кілька експериментів, в тому числі вивчав вплив невагомості на організм людини.

Місія також носила і благодійний характер. Айзекман планує зібрати 200 мільйонів доларів для однієї з американських дитячих лікарень, яка серед іншого спеціалізується на лікуванні онкологічних хвороб. Член екіпажу Гейлі Арсено перенесла в дитинстві рак і лікувалася в цій лікарні. Зараз вона працює там помічником лікаря.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]