Перший вирок у справах САП і НАБУ: засуджено соратника Саакашвілі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Київський районний суд Одеси засудив до 3 років позбавлення волі колишнього голову Захаровскої (Фрунзівської) районної державної адміністрації Одеської області Дмитра Франчука за нарахування собі премії 65 тис. гривень.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"18 березня 2019 в Київському районному суді міста Одеси за участю прокурорів САП оголошено вирок колишньому голові Захаровскої районної державної адміністрації Одеської області, який, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно виписав самому собі надбавки на загальну суму понад 65 тис. гривень", - сказано в ньому.

Так, встановлено, що обвинувачений підготував і самостійно підписав лист на ім'я колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михаїла Саакашвілі для отримання погодження для нарахування йому надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи.

В подальшому, голова РДА усно звернувся до заступника голови Одеської обласної держадміністрації з проханням поставити проміжну резолюцію в зазначеному листі.

Незважаючи на те, що лист було підписано заступником Одеської ОДА, його не зафіксували як вхідний документ і не направляли на розгляд губернатору.

Не дивлячись на це, обвинувачений підписав розпорядження, яким призначив собі надбавки у розмірі 695% від посадового окладу.

Суд, підтримавши позицію прокурора САП, визнав колишнього голову районної державної адміністрації винним і засудив до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 3 роки.

Крім того, задоволено позов Захаровской РДА про стягнення з обвинуваченого 65 403 гривень на користь позивача.

Франчук очолив Захаровскую РДА у вересні 2015 року, і був звільнений 3 лютого 2017 року.

САП підкреслює, що це перший обвинувальний вирок по справах, які розслідували Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро.

Дмитро Франчук. Фото: news.pn

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com