Першу публічну промову після інавгурації Зеленський виголосив російською

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Першу публічну промову (після інавгураційної) новообраний президент Володимир Зеленський виголосив на форумі інтернет-діячів іForum-2019, який відбувається в Києві повністю російською мовою.

Про це пише “Новинарня“.

При цьому президент послуговувався звичним “кварталівським” тоном, багато рухався, жартував. 

Доповідь “Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом” він виголосив без суфлерів і папірців, при цьому виступ Зеленського супроводжувався відео- та фотоматеріалами на плазмі.

Головні тези Зеленського: на відміну від попередніх чиновників-ретроградів, він не обіцятиме 100500 заводів із випуску автомобілів “Тесла”, з’єднаних Гіперлупом, а працюватиме на справжній прорив у високих технологіях.

Його мета – “уряд у смартфоні”, доступний для кожного українця, інтернет у кожному селі, смартфони для бабусь, соціальні ліфти для айтішників тощо.

На думку Зеленського, Україна за прикладом Африки може перескочити деякі етапи технологічної революції.

У цьому контексті він визнав, що в Україні зараз багато проблем і багато “факапів”. Але, на думку президента, вони теж можуть стати шансами для змін.

“Ось вам приклади: за відсутності електромереж уряд може реально крокувати в сторону відновлюваної електроенергетики, за відсутності банківської інфраструктури – те, що реально у нас відбувається – можна йти до цифрового банкінгу, за відсутності транспортної логістики треба йти до дронів“, – вважає Зеленський.


Фото Укрінформ.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com