Петиція за ухвалення закону «Про колабораціонізм» набрала необхідні голоси

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У розділі електронних петицій на сайті президента України набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів петиція до Володимира Зеленського з пропозицією розробити та подати до Верховної Ради проєкт закону «Про колабораціонізм».

Автор петиції Станіслав Ляшенко пропонує законодавчо визначити та закріпити поняття «колаборант» та «пособник окупантів», зазначає Радіо Свобода..

«Одночасно з цим законодавчо закріпити і визначити статус Російської Федерації як держави-окупанта та агресора. Заборонити діяльність політичних об’єднань (партій) та громадських організацій, які матеріально, інформаційно та іншим чином підтримують державу-окупанта», – вказує автор петиції.

Документ був поданий 7 вересня, тепер на це звернення має відповісти президент України Володимир Зеленський.

Росія в лютому-березні 2014 здійснила окупацію та спробу анексії українського півострова Крим, а від квітня 2014 року підтримує зброєю, навчаннями та наданням особового складу бойовиків на Донбасі, які нині контролюють частини Донецької та Луганської областей.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com