План з приватизації у 2019 році виконано на 3%

|
Версия для печатиВерсия для печати

До державного бюджету України надійшло 536,5 млн гривень від приватизації державного майна у 2019 році, повідомила пресслужба Фонду держмайна у четвер, 2 січня. На забезпечення роботи всього фонду у минулому році витратили майже таку ж суму - 481,5 млн гривень.

Оскільки в держбюджеті були закладені надходження на рівні 17,1 млрд гривень, то план з приватизації на 2019 рік був виконаний лише на 3,1%.

Нагадаємо, що в листопаді уряд вирішив провести перерозподіл джерел фінансування загального фонду держбюджету через невиконання плану з приватизації у 2019 році. Згідно з розпорядженням, фінансування держбюджету за кодом "Запозичення" було збільшене на суму 16,4 млрд гривень у зв'язку зі зменшенням обсягу джерел фінансування держбюджету за кодом "Надходження від приватизації державного майна".

 

Раніше повідомлялося, що до кінця 2019 року уряд підготував для приватизації 500 об'єктів.

Згідно з п'ятирічною програмою Кабміну, уряд Олексія Гончарука планує приватизувати кілька сотень державних підприємств і ліквідувати кілька тисяч, які вважає неефективними. Проект держбюджету-2020 передбачає 6 млрд грн доходів від "великої" приватизації і стільки ж від "малої".

Верховна Рада ухвалила закон про приватизацію 18 січня 2018 року. Документ передбачає розподіл об'єктів на дві групи - об'єкти великої приватизації та об'єкти малої приватизації.

До об'єктів великої приватизації відносяться єдині майнові комплекси державних та комунальних підприємств та пакетів акцій акціонерних товариств, де більше 50% акцій володіє держава, а також вартість активів яких згідно фінансової звітності за останній рік перевищує 250 млн гривень. Інші об'єкти віднесені до об'єктів малої приватизації.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com