Поки що без бронежилетів і касок. Сюмар запропонувала журналістам ходити в жилетах, щоб їх не било УДО

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики 20 вересня розглядав інцидент з нападом співробітників Управління держохорони на журналістів програми "Схеми".

Посперечавшись на камери з керівником УДО Валерієм Гелетеєм стосовно правомірності нападу на журналістів програми «Схеми» на поблизу території елітного ресторану (Гелетей наполягав, що територія ресторану, в якому був президент Петро Порошенко, є режимною зоною) голова комітету Вікторія Сюмар не погодилась з поясненням Гелетея і запропонувала журналістам в мирний час вдягати жилет "преса". Її пропозицію радо підтримав Гелетей.

По завершенні засідання комітету було ухвалено провести розслідування дій співробітників УДО.

Напередодні журналіст програми «Схеми» Михайло Ткач, який став учасником інциденту, розказав деталі його зустрічі з Гелетеєм, яка несподівано для журналіста перетворилася на брифінг за участі журналістів лояльних до влади видань) напередодні.

«Гелетей не запитав "що сталося", а наче на брифінгу почав з результатів службової перевірки яку провели за три дні. З того що ми порушували, а не співробітники УДО. Коли я намагався донести нашу позицію, Валерій Вікторович починав перебивати, тому повністю ситуацію я так і не розповів. Хоча керівник служби кілька разів повторив, що не підписує результати службової перевірки, бо хоче почути нас. Але по факту чомусь вирішив спиратись тільки на свідчення своїх підлеглих і розслідування служби яку очолює», — повідомив Ткач.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

Видео