Покидьки з ОАСК (ОЗУ "судді" Павла Вовка) шантажують "Слугу народу" ліквідацією партії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зобов’язати Міністерство юстиції звернутись до суду з позовом про анулювання реєстраційного свідоцтва партії "Слуга народу".

Відповідний позов надійшов до суду, повідомляє пресслужба ОАСК.

"Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін’юсту щодо невиконання положень статті Закону "Про політичні партії в Україні" та певної частини Положення про Міністерство юстиції, яка полягає у нездійсненні подання до суду щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію політичної партії "Слуга народу". Також позивач просить ОАСК зобов’язати Міністерство юстиції вчинити дії, що полягають у здійсненні подання до суду щодо анулювання відповідного реєстраційного свідоцтва", - йдеться у повідомленні.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження за цією позовною заявою.

Нагадаємо, НАБУ звинувачує керівництво Окружного адмінсуду Києва, зокрема його голову Павла Вовка (НА ФОТО), у численних порушеннях закону: спробі узурпувати судову владу в країні, у неправосудних рішеннях на користь політичних еліт і бізнесменів.

17 липня Вовку начебто оголосили підозру. Проте суддя вручення підозри заперечив і повідомив, що перебуває у відпустці.

Нагадаємо також: Слідство НАБУ щодо суддів ОАСК заблоковано, тому що Зеленському потрібен на виборах кишеньковий суддя Вовк - ЗМІ.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com