Покидьок, "суддя Майдану" Віктор Кицюк, призначений суддею довічно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сволота з так званої "вищої ради правосуддя" одноголосно призначила суддю Майдану Віктора Кицюка суддею Печерського суду довічно.

Про це повідомив у Facebook правозахисник Роман Маселко.

"Вища рада правосуддя одноголосно вирішила призначити найодіознішого суддю Майдану Віктора Кицюка суддею Печерського суду довічно.У 2017 ця ж ВРП відмовилась його призначити - бо очевидно недоброчесний.Через три роки ВРП вже не виявила жодних фактів, що свідчать про недоброчесність Кицюка та, що його призначення негативно вплине на авторитет правосуддя та суспільну довіру", - написав Маселко.

Нагадаємо, суддя Кицюк у часи Майдану підозрювався у винесенні неправосудних рішень, але 27 листопада був виправданий суддею Шевченківського суду.

У грудні 2013 активісти влаштували автопробіг до резиденції Віктора Януковича. ДАІ складало протоколи на водіїв, при цьому, за даними камер відеоспостереження та свідків, інформація в них була спотворена. 

Частина протоколів потрапила до Печерського суду, де, як і в деяких інших під час автоматичного розподілу цих справ, відбулось втручання в автоматизовану систему розподілу. Тобто працівники Печерського суду (зокрема, як встановило слідство, користувач системи під ніком KYTSUK (під цим ніком у системі має право працювати Кицюк Людмила Петрівна, яка є сестрою судді Кицюка В.П.), “розподіляють” всі справи на Віктора Кицюка та Оксану Царевич.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com