Поліція затримала руйнівника агітпалаток в Києві


Одного зі зловмисників, які нищили агітаційні палатки на Оболоні, затримано "на гарячому". В ході розслідування з'ясувалося, що він пов'язаний з партією "За майбутнє".
Про це повідомила кандидатка в депутати Київської міської ради від «Батьківщини» Ганна Свіріденко на своїй сторінці у Фейсбук.
За показами свідків, він успішно нищив палатки "Нашого краю" і "Слуги народу", проте був спійманий, коли нів нівечив агітаційний пост кандидатки від "Батьківщини" Ганни Свіріденко.
Як вона зауважила на своїй сторінці у Фейсбук, 9 жовтня по вулиці Тимошенка, 2 було пошкоджено її агітаційний куб.
За її словами, це не перший випадок, але саме цього разу поліція затримала винуватця. За фактом злочину зареєстровано відповідну заяву.
Раніше окремі ЗМІ помилково повідомляли про те, що зазначений інцидент стався між агітаторами кандидатів в депутати від партії "Слуга народу".
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости
- 20:00
- Люті морози йдуть в Україну (МАПА)
- 19:10
- Сенат США почне розгляд імпічменту Трампа через годину після інавгурації Байдена — Politico
- 18:12
- Найпотужніша в Європі Запорізька АЕС вперше у своїй історії вийшла на повну потужність
- 17:11
- 9-11 березня "судді" України обговорять, як надалі знищуватимуть країну і знущатимуться з українців
- 17:05
- Хроніка ООС на 15 січня: поранення зазнав один український військовий
- 16:01
- Державною, будь ласка! Які норми закону про мову набувають чинності 16 січня
- 15:13
- Уряд не продовжить локдаун після 24 січня - Шмигаль
- 14:02
- Голова Мінфіну проти перейменування податкової міліції у Бюро економічної безпеки: "Створимо чергового монстра"
- 13:21
- Санкції проти китайського інвестора "Мотор Січ" запровадил США
- 12:57
- У США розсекретять сотні документів про розслідування зв'язків штабу Трампа і Росії – ЗМІ
Важно
Как эффективно контролировать местную власть
Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.