Польща не планує відновлювати малий прикордонний рух з Росією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уряд Польщі не планує відновлювати малий прикордонний рух з Росією.

Як завивив віце-міністр внутрішніх справ і адміністарції Якуб Скіба, рішення щодо припинення руху було і є продиктоване національною безпекою, повідомляє Польське Радіо.

Питання відновлення малого прикордонного руху з Росією обговорено в Сеймі на прохання мешканців північної Польщі, яка межує з Калініградською областю, і які зацікавлені у поверненні попереднього стану.

Однак, за словами віце-міністра Якуба Скіби, рішення залишається в силі. Це зумовлено тим фактом, що на кордоні з Калінінградською областю спостерігається посилення негативних явищ, таких як зростаюча мілітаризація області, посилення активності служб безпеки та інших російських сил.

Якуб Скіба також вказав на інші потенційно небезпечні гібридні дії, пов’язані з розвідкою, кібератаками, провокаціями та економічним тиском.

Польща призупинила малий прикордонний рух з Росією у липні 2016 року, напередодні саміту НАТО у Варшаві та Світових днів молоді у Кракові. З того часу малого прикордонного руху з Росією не поновлено.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com