Польща поновлює перевірку на кордонах ЄС мобільними постами

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Польща тимчасово запроваджує контроль на внутрішніх кордонах ЄС (з Литвою, Німеччиною, Чехією та Словаччиною) з 22 листопада по 16 грудня у зв’язку з проведенням кліматичної конференції ООН у місті Катовіце на початку грудня.

Про це повідомила речниця Надодрянського відділу Прикордонної служби Польщі Йоанна Конечняк, інформує власний кореспондент Укрінформу.

“Тимчасову перевірку здійснюватимуть патрулі Прикордонної служби, які використовуватимуть мобільні термінали, а також так звані "шенгенобуси" – спеціальні автомобілі з доступом до баз даних”,- повідомила Конечняк.

Вона додала, що перевірка вестиметься вибірково на підставі аналізу ризиків.

Представниця Прикордонної служби РП зауважила, що відновлення перевірки не означає її ведення у стаціонарних пунктах і тільки у визначений час. Вона здійснюватиметься на автомагістралях шляхом обрання конкретних автомобілів для перевірки.

Під час дії контролю на внутрішніх кордонах ЄС жителі країн Спільноти, які перетинатимуть польський кордон, повинні мати при собі паспорти або інші особисті документи. Натомість, громадяни третіх країн повинні мати при собі документи з правом на перетин кордону (паспорт), а також документ з правом перебування за кордоном, наприклад діючу візу.

Конечняк нагадала, що це четвертий випадок із запровадженням контролю на внутрішніх кордонах ЄС від вступу Польщі до Шенгенської зони в 2007 році. Зокрема, Польща запроваджувала контроль під час Євро-2012, кліматичної конференції в 2013 році, а також під час саміту НАТО у Варшаві та Світових днів молоді в 2016 році.

Кліматична конференція ООН триватиме у Катовіце з 3 по 14 грудня. Очікується, що конференцію може відвідати до 50-ти глав держав країн світу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com