Польща вимагатиме від Білорусі, Рф та України поіменні дані про НКВСівських вбивць поляків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Інститут національної пам’яті Польщі з’ясовує обставини масового вбивства польського населення в СРСР.

Про це у середу, 9 серпня, повідомило видання «Rzeczpospolita», пише видання Польське радіо.

Зокрема йдеться про те, що слідчий відділ Інституту нацпам’яті відправить своїм східним сусідам запити про надання юридичної допомоги у справі так званої польської операції – масових вбивств польського населення, яке проживало на терені СРСР і які було вчинено у 1937-1938 роках. ІНП хоче встановити, зокрема, особи виконавців злочинів.

«Запити будуть складені цього місяця. Їх направлять до прокуратури Російської Федерації, Республіки Білорусь та України», - поінформував «Rzeczpospolita» Марек Рабєґа, керівник слідчого відділу Інститут нацпам’яті у Щеціні.

У попередньому запиті слідчий хоче дізнатися, зокрема, перелік жертв, а також прізвища співробітників НКВС, які брали участь у злочинах (хоче з’ясувати те, якими були їхні обов’язки, робочий процес та чи живуть ще вони). Прокурор також запитає про те, у яких архівах знаходяться матеріали, що стосуються прийняття рішень у справі польської операції, наприклад накази, службові доручення.

«Хочемо також встановити місця, де вчиняли вбивства», - сказав Рабєґа.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com