Полтавчан заїдають блохи, аде дезінсекція раз на рік, бо черга

|
Версия для печатиВерсия для печати

У багатоповерхівках Полтави нашестя підвальних бліх. Але дезінсекція не проводиться, а працівники ЖЕО відмовляються спускатися у підвали.

Про це повідомляє «Полтавщини».

Ситуація ускладнюється ще й тим, що в багатьох мешканців будинків алергія на укуси цих комах. Крім того, люди сплачують за тарифами, в яких врахована оплата за послуги утримання будинків та прибудинкових територій.

«Полтавщини» зв’язалась із заступником керівника ЖЕО № 2, відповідального за ситуацію, але представитися вона відмовилась і сказала, що інтерв’ю не дає. За даними НАЗК, станом на квітень 2017 року, посаду заступника КП «ЖЕО № 2» займав Михайло Лукін. Але за телефонним за номером, вказаним на офіційному сайті міської ради, в КП «ЖЕО № 2» секретар з’єднала з заступником, яка виявилася жінкою. Вочевидь, в керівництві комунального підприємства сталися зміни.

Коментар з приводу проведення дезінсекції «Полтавщина» все ж отримала. За словами чиновниці, договір з підрядником укладений і роботи з дератизації та дезінсекції проводяться. Також жінка повідомила, що графік проведення робіт — раз на рік, згідно з договором. Роботи проводить організація, яка виграла тендер. Тож, відповідно до даних ProZorro, роботи проводить підприємство ТОВ «Виса М».

— Один раз на рік фірма повинна провести обробку, відповідно до договору. Але блохи активізуються влітку, тож, якщо обробка проводилась взимку, тоді йде друга стерилізація, а повинна вона проводитися лише раз на рік, — наголосила заступник керівника ЖЕО № 2.

Згідно з пунктом 3, підпункт 3.1, в укладеному договорі про надання послуг між ЖЕО № 2 та ТОВ «Виса М», підприємство повинно надавати послуги з дезінсекції в житлових будинках з періодичністю визначеною рішенням виконкому Полтавської міської ради № 50 (додаток 2). В додатку 2 вказано, що дезінсекція повинна проводитися 1 раз на рік або частіше по мірі необхідності. Проведення додаткових робіт передбачається також в договорі пунктом 3 підпунктом 3.3.

 

На жаль, зв’язатися з представниками ТОВ «Виса М» та дізнатися про проведення робіт не вдалося. За вказаним у реєстрі юросіб номером на дзвінки не відповідають.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

Погода

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com