Помер мер Гданська Павел Адамович

|
Версия для печатиВерсия для печати

Помер мер Гданська Павел Адамович, - повідомив Томаш Стефаньяк, директор Університетського клінічного центру в Гданську.

Про це повідомляє Радіо Польща.

Смерті не змогли запобігти навіть зусилля медичного персоналу, рани були дуже серйозними - травма серця, рана діафрагми і рани черевної порожнини.

За пацієнтом постійно стежила команда лікарів з восьми осіб, серед яких були фахівці з інтенсивної терапії, загальної хірургії та кардіохірургії.

13 січня під час благодійного концерту на Павла Адамовича було вчинено замах. Стефан В. був засуджений до п'яти з половиною років тюремного ув'язнення за три пограбування в філіях кредитного кооперативу Spółdzielcza kasa oszczędnościowo-kredytowa і філії банку Credit Agricole в Гданську в 2013 році. Подробиці повідомив міністр юстиції Збігнєв Зьобро: «Ми вже точно знаємо, що злочинець тричі звертався з проханням про умовне звільнення - в 2016 2017 і 2018 роках. Згоди на дострокове звільнення він не отримував. У зв'язку з цим покарання він відбув повністю».

«Аргумент»

 

Міністр юстиції додав, що прокурори, які розслідують напад на мера Гданська, серед іншого, перевіряють, чи діяв злочинець самостійно.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com