Понад 40% українців вважають, що країна подолає труднощі за кілька років, - опитування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Понад 40% українців вважають, що Україна здатна подолати труднощі протягом найближчих кількох років.

Про це свідчать дані соцопитування, оприлюднені Центром Разумкова, передає УНН.

Відповідно до результатів соцопитування, 41% респондентів дотримуються думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років, 40% – що здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі, і лише 6% – що не здатна їх подолати.

Окрім того, 57% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, 17% – що події розвиваються в неправильному напрямі. Також 62% опитаних вважають, що діяльність нової влади призведе до покращення ситуації в країні, 7% – що її діяльність призведе до погіршення ситуації, 15% – що вона істотно не змінить ситуацію в країні.

Довідка. Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 6 по 11 вересня 2019 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного опитування, 71% українців задоволені діяльністю Президента України Володимира Зеленського. Відповідні результати соцопитування оприлюднила Соціологічна група “Рейтинг”.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com