Попри санкції Росії проти Пінчука, його компанія експортувала до РФ товарів на 1,36 млрд грн — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія «Інтерпайп» українського олігарха Віктора Пінчука за 5 місяців 2019 року експортувала до Росії товарів на загальну суму 1,36 мільярда гривень, пропри те, що проти самого олігарха наприкінці 2018 року РФ запровадила санкції.

Про це повідомляють «Схеми».

За даними розслідування, Росія купує близько 50% продукції заводу Пінчука металевих залізничних коліс. Цю частку РФ зберегла навіть після запровадження санкцій проти Пінчука, які передбачали замороження активів олігарха на території Росії.

Крім цього, у через бізнес олігарха у його тестя — колишнього президента Леоніда Кучми — може виникнути конфлікт інтересів, адже Кучма представляє Україну у тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на сході України.

Раніше повідомлялось, що країни Євразійського союзу — Росія, Білорусь та Казахстан — вирішили тимчасово скасувати 34-відсоткові мита на товари компанії Пінчука «Інтерпайп». Мита запровадили у 2017 році.

Зазначимо, що компанія «Інтерпайп» — один з найбільших у світі виробників металургійної продукції, зокрема металевих труб та залізних коліс. Компанія належить українському олігарху, зятю екс-президента України Леоніда Кучми, Віктору Пінчуку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com