Порошенко обговорив з Волкером перспективу миротворців ООН для Донбасу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час зустрічі в Києві президент України Петро Порошенко та спрецпредставник США Курт Волкер обговорили розгортання місії ООН на Донбасі та звільнення заручників. Йшлося і про "Північний потік-2".

Український президент Петро Порошенко у середу, 16 травня, в Києві обговорив зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі та звільнення заручників.

"Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі й зауважили важливість розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині. Петро Порошенко й Курт Волкер підкреслили необхідність негайного звільнення українських заручників", - йдеться у повідомленні на сайті українського президента.

Також Порошенко і Волкер обговорили співробітництво України й США у сфері безпеки й оборони, зміцнення партнерства України з НАТО і питання енергетичної безпеки з урахуванням ризиків будівництва газопроводу "Північний потік-2". Крім того, як зазначається, у розмові йшлося про реформи в Україні, зокрема у сфері боротьби з корупцією.

Раніше Волкер висловлював готовність провести зустріч з помічником російського президента Владиславом Сурковим після того, як Росія погодиться на діалог про введення на Донбас миротворчої місії ООН. Він також наголошував на неприйнятності пропозиції Москви щодо розміщення миротворчої місії лише на лінії зіткнення на Донбасі. Як повідомлялося, Петро Порошенко у середині квітня заявив, що в місії ООН на Донбасі готові взяти участь вже понад 40 країн.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com