Порошенко поєднав роботу з агітацією – ОПОРА

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чинний президент Петро Порошенко не зміг розмежувати посадову і агітаційну активність під час виборчої кампанії і зловживав своїми повноваженнями для  впливу на результати виборів.

Про це 29 березня йдеться в звіті громадянської мережі ОПОРА.

"Чинному президенту України найбільше не вдалося ефективно розмежувати посадову і агітаційну активність під час виборчого процесу", - стверджують в ОПОРІ.

Спостерігачі заявили, що "агітація Порошенка включала широкий перелік інцидентів із ознаками зловживання адміністративними ресурсами".

"Основними видами інцидентів із ознаками зловживання адміністративними ресурсами на користь Порошенка стали використання соціальних виплат та бюджетних програм у передвиборній агітації, поєднання передвиборної агітації та офіційних заходів у межах засідань рад регіонального розвитку, використання сайтів райдержадміністрацій та залучення посадових осіб місцевих органів влади до де-факто агітаційної активності", - зазначили в організації.

Зокрема, Порошенко  у березні 2019 року провів засідання Рад регіонального розвитку в Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Рівненській, Полтавській, Закарпатській, Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Донецькій областях.

Спостерігачі зафіксували низку випадків прямої агітації на користь Порошенка під час засідання регіональних рад.

Також ОПОРА виявила, що у Порошенка залучали працівників бюджетних організацій до прямої та непрямої агітації на його користь.

Крім того регіональні посадовці різних рівнів публічно висловлювали підтримку Порошенка і розповідали про його досягнення.

В організації повідомили про використання державних коштів з метою певної агітації. Зокрема, виплати під виглядом матеріальної допомоги громадянам напередодні виборів.

Відзначається, що окремі зауваження щодо політичної нейтральності виникали під час агітації на підтримку Юлії Тимошенко, Олександра Вілкула, Олега Ляшка та Руслана Кошулинського.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com