Порошенко публічно збрехав, як носив поранених на Майдані у 2014-му (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У мережі опублікований виступ президента України Петра Порошенко в івано-Франківську 18 лютого нинішньлгл, 2019 року. У якому президент розповідає, як виносив поранених з Майдану.

Відео виступу президента на Ютуб виклала Тетяна Висоцька, яка під цим відео написала наступне:

"Я настільки обурена, що не можу не опублікувати це відео. Це - виступ Петра Порошенка сьогодні, 18 лютого 2019 року, через п‘ять років після початку кривавої бійні на Майдані.

У промові в залі Івано-Франківського театру президент України зі сльозою взявся пригадувати цей страшний день. Але, м’яко кажучи, перебільшуючи свою участь і роль у ньому.

Почнемо з того, що о 9 ранку беркутівці ще не стріляли.

Про інше - взагалі без коментарів, слухайте і коментуйте самі. Або прочитайте:

«Рівно п’ять років тому мій день почався з того, що я вийшов у Маріїнський парк, йшов до Верховної Ради, це була 9 година. Побачив побратимів з 14 сотні самооборони майдану. Зупинився. Поговорив. Вони звернулися до мене за допомогою (президент сказав «за помощью», далі буде дослівно мова оригіналу - Т.В.), що по ним стріляють. Пройшов 150 метрів. Біля фонтану була розташована цеп «Беркуту», яка з помповими ружьями стріляла в людей. Так почалась найбільш кривава сторінка нашої Революції Гідності. Вже через 15 хвилин було 11 поранених - на моїх очах. Через півтори години – троє загиблих, яких ми намагалися донести до Будинку офіцерів. Ці хвилини, цей день я запам'ятаю на усе життя».

Ось так переписується історія - робить висновок автор відео.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com