Порошенко: У нашому військовому календарі не має бути нічого спільного з країною-агресором

|
Версия для печатиВерсия для печати

Петро Порошенко нагадав, що ще у 2014 році було покладено край "давній і дивній традиції святкувати головне військове свято в унісон з країною-агресором"

Президент Петро Порошенко наголошує, що Українська держава повертається до витоків власної історії, а політика історичної пам’яті знову стає українською. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.

"Наприкінці минулого місяця за моїм наказом начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко затвердив Програму заходів щодо відновлення та впровадження національних бойових традицій у Збройних Силах України. Армію остаточно очистять від усіх небезпечних рудиментів радянсько-російської ідеології, які негативно впливають на бойовий дух українського війська. Вони паморочать нам голову облудними пропагандистськими штампами, покликаними тримати нас на ментальній орбіті Росії", – зазначив Петро Порошенко.

"У нашому військовому календарі не має бути нічого спільного з країною-агресором", – наголосив Глава держави.

Президент відзначив, що за чотири роки в Україні було здійснено низку ефективних, результативних кроків, які зміцнили нашу національну ідентичність.

"Ми повертаємося до своїх витоків та власної української історії. Політика історичної пам’яті знову стала українською", – підкреслив він.

Також, Петро Порошенко нагадав, що ще у 2014 році було покладено край "давній і дивній традиції святкувати головне військове свято в унісон з країною-агресором".

"Саме тоді я скасував "Дєнь защітніка Атєчєства" і запровадив День захисника України, призначивши його на 14 жовтня – козацьке свято Покрови", – зауважив Президент.

За його повідомленням, також 21 листопада минулого року вперше відзначали День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

"Раніше його святкували 2 серпня, не замислюючись, що то лише дата першого стрибка парашутистів в Московському військовому окрузі", – нагадав Президент.

Глава держави також зазначив: "Наприкінці квітня своїм Указом встановив новий День українського прикордонника. Рівно сто років тому Слов'янська група Окремої Запорізької дивізії Армії УНР під командуванням полковника Володимира Сікевича, звільнивши велику частину Донбасу, вийшла на міжнародно визнаний кордон України з військом донським. І тепер День прикордонника – 30 квітня".

Під час відвідування відкриття фотовиставки "Герої", Президент наголосив: "Маємо знати й пам’ятати про усіх, хто мужньо боронив рідну землю. Хто билися у "котлах" та виривалися з них, форсували Дніпро, долали карпатські перевали, нищили нацистів у лавах УПА".

"Українська молодь повинна знати про подвиги тисяч українців на всіх без виключення фронтах Другої світової: в небі Британії, пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, островах Тихого океану. Усі вони наші герої", – зазначив він.

"Впродовж історії українці зі зброєю в руках боронили свою рідну землю від ворожих зазіхань. Нерозривним є зв’язок усіх поколінь захисників України. Починаючи від дружинників княжої доби, козаків… Героїв, які захищали рідну землю в роки Української національної революції початку минулого століття, Другої світової війни, визвольних змагань Української повстанської армії", – додав Глава держави.

Президент наголосив, що і зараз сучасні захисники боронять Україну від російської агресії.

 

"Цими днями ми вшановуємо пам’ять оборонців України, які боролися і перемагали на різних землях і континентах в різні часи. Під час Другої світової війни – найкривавішої в історії людства", – сказав він.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com