Порошенко виступає за обов'язкову реєстрацію "агентів впливу РФ"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Петро Порошенко вважає, що під час передвиборчої кампанії питання інформаційної безпеки України стає особливо гострим. Тому він підтримує законопроект про обов'язкову реєстрацію іноземних "агентів впливу держави-агресора", маючи на увазі представників інтересів Росії.

Про це він заявив під час щорічного звернення до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України в четвер, 20 вересня, пише DW.COM.

"В Україні все ще діє мережа російської агентури, яка бере під контроль медіа, плодить "незалежні" громадські організації. Вони незалежні від України, але підконтрольні Кремлю і роздмухують антиукраїнські, антиєвропейські та антиамериканські настрої", - зазначив Порошенко.

Він наголосив, що в країні наразі чимало прокремлівських "голубів миру", які просувають потрібні Москві меседжі в українському суспільстві. За словами Порошенка, ідеться як про політиків, так і про окремі засоби масової інформації та громадські організації.

Він підкреслив, що в Україні зберігається загроза авторитаризму та реваншу у світлі запланованих на 2019 рік чергових виборів глави держави. Порошенко також закликав повністю виконати угоду про асоціацію з ЄС, а також скасувати депутатську недоторканність.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com