Порошенко вважає, що питання безкарності корупціонерів не до нього

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Петро Порошенко заявив, що в нього не треба запитувати, чому корупціонери не сидять у в'язницях. Адже він не може телефонним дзвінком впливати на рішення суддів.

Про це президент Петро Порошенко заявив на зустрічі з експертами громадських організацій у Києві, повідомляє Громадське.

«Чому їм (антикорупційній структурі — ред.) створили умови, а відповідальність за те, що не сидять корупціонери, несе президент. Ну де ж справедливість?», — сказав Порошенко.

«Я не кат і не суддя, і в повноваженнях президента, принаймні президента Петра Порошенка, немає права дзвінком телефону судді запроторювати за ґрати. Те, що від мене вимагають. Я якраз проти цього боровся, бо ми — європейська країна», — додав він.

Він зазначив, що питання «чому корупціонери не сидять» до керівників антикорупційних структур у нього таке ж, як і у громадян.

9 квітня президент Петро Порошенко заявив, що бачить свої помилки в кадровій політиці і тому обіцяє більше не призначати на посади бізнес-партнерів і близьких людей.

Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com