Порт "Ольвія" в Миколаєві у концесію отримає компанія з Катару, обсяз інвестицій

|
Версия для печатиВерсия для печати

У конкурсі на концесію порту "Ольвія" в Миколаєві перемогла компанія з Катару QTerminals.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук: "Порт "Ольвія" отримає 3,4 млрд інвестицій з Катару".

Відзначають, що компанія-переможець є провідним портовим оператором у Катарі. Завдяки цій угоді щорічні концесійні платежі становитимуть 82 млн гривень. Інвестиційні зобов'язання на п'ять років - 3,4 млрд гривень. У розвиток місцевої інфраструктури буде вкладено 80 мільйонів.

"Нагадую, що концесія - це найкращий спосіб залучення грошей у порт, повністю залишаючи його в державній власності. Упевнений, що досвідчений інвестор модернізує інфраструктуру порту, залучить нові вантажі та маршрути, сприятиме збагаченню та розвитку Миколаєва та України", - підсумував прем'єр-міністр.

Нагадаємо, 21 січня компанія "Рісойл-Херсон" перемогла в концесійному конкурсі щодо майнового комплексу ДП "Херсонський морський торговельний порт". Переможець інвестує близько 300 мільйонів гривень і вкладе понад 18 млн у місцеву інфраструктуру.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com