Посли G7 в Україні сподіваються на тісну співпрацю з Зеленським

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посли країн "Великої сімки" (G7) в Україні назвали чесним виборчий процес і голосування на другому турі виборів українського президента, висловили сподівання на тісну співпрацю з новообраним главою держави Володимиром Зеленським та його адміністрацією, а також підтвердили зобов'язання із підтримки обраного країною курсу.

"Посли країн "Великої сімки" вітають новообраного президента Володимира Зеленського. Бажаємо йому успіхів і сподіваємося на тісну співпрацю з ним та його адміністрацією. Ми високо оцінили роботу ЦВК та правоохоронних структур щодо створення правових і безпечних умов, що надало можливість українським громадянам повною мірою реалізувати свої демократичні права в рамках чесного виборчого процесу", - йдеться в заяві, оприлюдненій в офіційному акаунті послів "Великої сімки" в Україні в понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

Посли країн G7 також наголосили, що визнають прогрес, досягнутий Україною за час президентства Петра Порошенка, починаючи з 2014 р.

"Ми підтверджуємо своє зобов'язання підтримувати обраний Україною шлях і подальше проведення реформ", - наголосили дипломати.

"Велика сімка" - міжнародний клуб, що об'єднує Великобританію, Німеччину, Італію, Канаду, США, Францію і Японію.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com