Посли G7 закликали Порошенка плавно передати владу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Посли країн «Групи семи» G7 (США, Канади, Великобританії, Франції, Італії, Німеччини та Японії) закликали чинного президента України Петра Порошенка плавно передати владу переможцю виборів Володимиру Зеленському.

«Посли G7 сьогодні зустрілися з президентом Порошенком, аби обговорити прогрес, здійснений у сфері реформ за його президентства. Вони привітали досягнення президента Порошенка і обмінялися з ним думками щодо поступу, який мусить бути забезпечений у подальшому. Посли G7 закликали до плавної передачі влади, що дозволить Україні продовжити обраний нею шлях реформ», – йдеться на Twitter-сторінці Групи підтримки України послів G7, передає Радіо Свобода.

Водночас в Адміністрації президента повідомляють, що Петро Порошенко провів 15 травня зустріч з послами країн «Групи семи» та Європейського союзу і закликав ці країни посилювати підтримку України у забезпеченні реформ та щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності.

«Звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим», – сказав Петро Порошенко. 

За результатами другого туру президентських виборів в Україні 21 квітня 2019 року за Володимира Зеленського проголосували 13 мільйонів 541 тисяча 528 виборців (73,22%). За чинного президента Петра Порошенка проголосували 4 мільйони 522 тисячі 450 виборців, що становить 24,45% від числа учасників голосування.

Інавгурація має відбутися не пізніше ніж за 30 днів після офіційного оголошення результатів, тобто до 3 червня 2019 року. Президент повинен присягнути українському народу на урочистому засіданні Верховної Ради.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com