Постановою Кабінету міністрів України не забороняються пробіжки чи їзда на велосипеді, - юрист

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Постановою Кабінету міністрів України не забороняються пробіжки чи їзда на велосипеді.

Про це юрист Максим Костецький заявив в етері hromadske.

«Ви можете вільно цим займатися. Єдине, що у вас з’являються обмеження, яким чином робити це щоб не порушувати вимоги передбачені постановою КМУ. Це означає, що якщо ви під час пробіжки пробігаєте громадські місця, в таких місцях ви маєте бути в масці», — сказав Костецький.

Юрист порадив виходити на пробіжки в масці, або мати її при собі щоб одягнути в тих місцях, «які можуть вважатись громадськими».

«Якщо ви пробігаєте крізь парк, зону відпочинку чи прибережну зону тримайтеся крайньої точки паркової чи лісопаркової зони, подалі від місць, які можуть вважатись прогулянковими, центральними алеями чи будь-яких місьць, які асоціюються з відпочинком в даній зоні і показувати своїм бігом, що у вас є чіткий намір пробігти цю територію, а не зупинитись в ній на певний період», — пояснив юрист.

Також Костецький пояснив, що прості вулиці не є громадським місцем.

Нагадаємо, уряд України запровадив нові обмеження на період карантину у межах боротьби з епідемію коронавірусної хвороби COVID-19.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com