"Президент мав щирі наміри" - Верховний Суд не заборонив опитування Зеленського всупереч Конституції

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховний Суд України не задовольнив апеляційну скаргу на рішення Касаційного адміністративного суду у справі за позовом до президента Володимира Зеленського щодо всеукраїнського опитування в день місцевих виборів.

Про це написала у фейсбуці колишня в.о. керівника НАЗК Наталія Новак.

"24 жовтня 2020 року о 12:00 почалося судове засідання з розгляду моєї апеляційної скарги як кандидата в депутати Київської міської ради від "Громадянського руху "Хвиля" на рішення Касаційного адміністративного суду Великою палатою Верховного Суду у справі за позовом до президента України Зеленського Володимира Олександровича про визнання його дій протиправними та зобов'язання утриматися від вчинення дій, пов'язаних з опитуванням", написала вона.

За словами Новак, розгляд тривав до 4:30 25 жовтня, а судді кілька разів поверталися з нарадчої кімнати із за питанням, "чи не змінилася наша позиція".

"Апеляційну скаргу залишили без задоволення. Президент має право робити все, що йому заманеться, незважаючи на Конституцію і закони України. Суд зазначив, що президент, оголошуючи опитування, "мав щирі наміри", - повідомила Новак, додавши, що деякі судді не були згодні із судовим рішенням.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com