Президент Молдови в ООН закликала до виведення російських військ із Придністров’я

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент Молдови Мая Санду закликала до виведення російських військ із регіону Придністров’я. Про це вона заявила на сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку 22 вересня.

«Я хотіла б повторити, що наша позиція щодо повного і безумовного виведення російських сил залишається незмінною. Це також включає вилучення або знищення боєприпасів… які залишаються загрозою для безпеки та навколишнього середовища в регіоні та за його межами. Ми розраховуємо на підтримку міжнародного співтовариства в досягнення цієї мети», – наголосила Санду.

Близько 1400 російських військовослужбовців досі перебувають у Придністров’ї, яке оголосило про незалежність від Молдови в 1990 році, зазначає Радіо Свобода.

Молдова та Придністров’я 1992 року мали збройний конфлікт через побоювання частини населення переважно російськомовного регіону, що незалежна Молдова прагнутиме возз’єднання з сусідньою Румунією. Конфлікт закінчився угодою про припинення вогню після того, як на боці сепаратистів виступили російські війська, розташовані в регіоні з радянських часів.

Кілька раундів переговорів під егідою ОБСЄ не змогли вирішити конфлікт. Кремль відкинув ідею виведення російських військ із Придністров’я, заявивши, що це може призвести до «серйозної дестабілізації» ситуації.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]