Президент остаточно впевнився, що із Парубієм немає про що говорити

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський більше не звертатиметься до спікера Верховної Ради Андрія Парубія, а говоритиме вже з новим парламентом.

Про це він сказав у коментарі журналістам 19 липня.

"Подальших дій з паном Парубієм, як зі спікером цієї Верховної Ради, я більше не бачу", - сказав президент.

Таке рішення він пояснив тим, що Парубій блокував усі ідеї його команди і прохання президента про скликання позачергового пленарного засідання Ради 18 липня.

"Після його останньої відповіді я вже не бачу ніякого сенсу продовжувати розмову. Ми будемо вже говорити з новим парламентом", - сказав Зеленський.

Він нагадав, що раніше народні депутати відмовилися розглядати внесений ним законопроект про зниження прохідного бар'єра на виборах до парламенту.

"Я дуже хотів знизити прохідний бар’єр, це були наші дві пропозиції – давайте приберемо мажоритарників і знизимо бар’єр до 3 %. І ми могли це зробити за один-три дні. Це була моя пропозиція на першій нашій зустрічі з Парубім", - розповів Зеленський.

За його словами, через таку позицію ВР, наразі багато нових партій не зможуть потрапити в парламент.

"На жаль, багато нових партій – я бачив соціологію – не зможуть подолати бар’єр. І це на жаль. І це буде через пана Парубія. Великий йому привіт", - підсумував Зеленський.

Нагадаємо, що 12 липня спікер Андрій Парубій закрив пленарні засідання 10-ї сесії парламенту 8 скликання.

До 19 липня народні депутати працюють у комітетах, комісіях і фракціях.

Президент Володимир Зеленський двічі, 16 і 18 липня, звертався до Парубія з проханням позачергово зібратися депутатам і ухвалити закони, які дозволять працювати Вищому антикорупційному суду. На звернення президента 16 липня Парубій відповів, що закрив останнє засідання парламента, а скликати позачергове пленарне засідання можна лише у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної Ради.

На повторне прохання президента зібрати позачергове засідання Верховної Ради до 19 липня Парубій сказав, що Зеленський "демонструє передвиборче шоу".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com