Президент України задекларував 19 мільйонів доходу і держдачу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Доходи президента Володимира Зеленського та членів його родини у 2020 році склали майже 23 мільйони гривень.

Про це свідчить декларація глави держави за 2020 рік та повідомляє Офіс президента.

Згідно з декларацією, доходи Зеленських у 2020 році склали 22 747 827 гривень (минулого року президентське подружжя задекларувало 28,6 млн). Сумарний дохід самого глави держави – 19 113 279  гривень за рік.

Заробітна плата Зеленського на посаді президента становить 336 тисяч гривень, а Олени Зеленської у "95 Кварталі" – 952 900 грн.

Президент задекларував роялті у розмірі 4 млн 633 тис. 832 грн.

При цьому сума видатків, вказана у декларації Зеленського – 25 289 527. З них 250 тисяч гривень Зеленський пожертвував на будівництво пам’ятника першому українському космонавту Леоніду Каденюку.

Від продажу нерухомого майна та земельної ділянки в Іванковичах родина Зеленських отримала 13 млн 470 тис. 600 грн.

Офіс президента зазначає, що загальна сума доходів родини глави держави у 2020 році, за винятком продажу нерухомості, склала 9 млн 73 тис. 553 грн, що у понад два рази менше від отриманих доходів за попередній звітний період (19 млн 987 тис. 136 грн).

Зеленський задекларував новий об’єкт нерухомості – державну дачу, на правах користування, переїзд на яку пов'язаний із необхідністю забезпечення обов'язкової державної охорони.

Він і надалі залишається власником великої кількості торгових марок, так, у 2020 році були також зареєстровані 13 торговельних марок в Україні та дві за кордоном.

Родина Зеленських сплатила до бюджету податки на суму 1 млн 800 тис. грн.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]