Президент Зеленський багато наобіцяв бізнесу під час форуму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Перша зустріч новообраного глави держави з підприємцями вийшла представницькою. Поспілкуватися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським прибули понад 500 менеджерів провідних бізнесових спільнот: Європейської бізнес-асоціації, Спілки підприємців України, IT-Ukraine і Американської торговельної палати.

Як повідомляє Голос Америки, від президента пролунали втішні заяви. За словами очільника державиВолодимир Зеленський планує зробити так, щоб держава не заважала бізнесу працювати. Бізнес діятиме у комфортних умовах, без корупції і рейдерства. В Україну вже за кілька років вишикується черга інвесторів, а за рейтингом doing business країна (яка зараз на 71-у місці) увійде до топ-десятки країн світу.

Оплески присутніх президент зірвав повідомленням про те, що скасував штрафи за порушення касової дисципліни. Як повідомив Володимир Зеленський, загалом він скасував 167 указів свого попередника, й умови для ведення бізнесу віднині будуть сприятливіші.

Президент пообіцяв підприємцям податкову амністію на пільгових умовах, демілітаризацію фіскальних служб, масштабну приватизацію, обмеження монополій. І – ніяких преференцій, однакові правила гри для всіх.

Відтак поступився трибуною лідерам бізнес-спільноти, сказавши, що «лиш місяць як працює президентом» і «хоче більше послухати».

Підприємці хвалили Зеленського за наміри. Казали, що готові підписатися під кожним його словом. Проте хочуть дізнатися про те, як він збирається сказане реалізувати.

Піклуватися про закордонні компанії, які вже зараз працюють в Україні, закликав новообраного президента очільник Американської торгової палати Андрій Гундер.

«Одне прохання – піклуйтеся про них. Це буде найкращий поштовх для зростання економіки», – сказав Гундер.

Як він додав, для росту економіки України передусім потрібні прямі іноземні інвестиції. Саме вони дають нові робочі місця і нові технології, які рухають економіку вперед.

Керівник Американської торгової палати назвав 10 стратегічних кроків для економічного зростання України. Перше і головне – це, за його словами, верховенство права, справедливі суди, Антикорупційний суд.

«Компанії не шукають преференцій, а шукають справедливості», – наголосив Гундер. Як він сказав, якби ця умова була реалізована, мільйони американських компаній були б готові інвестувати в Україну.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:17
Влада пообіцяла солдатам на фронті по 70 тисяч, але грошей на це ще нема
11:04
Законопроект про мобілізацію нарешті направили на підпис президенту
10:04
Скеровано до суду справу нардепа "Батьківщини" Ніколаєнка, який збив на смерть 18-річну дівчину на Житомирщині
09:34
Типовий український прокурор Олександр Гуцуляк стрімко багатіє під час війни, мешкає в котеджі за 18 мільйонів і їздить на авто преміум-класу – Bihus.Info
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 16 квітня
21:22
Шайка "непридатних до військової служби" виродків з України веде розкішне життя за кордоном, їм допомогли ВЛК, ТЦК і ГУР Буданова (ВIДЕО)
20:55
Єврокомісія погодила виділення Україні €50 млрд на реформи
20:00
У вівторок в Карпатах сніг, на півдні - до +28°С, хмарно з проясненнями
19:12
Віталій Шилан: "Таємний план Б" від Германа Галущенко
18:07
Богдан Буткевич: Таких як Ганна Маляр там чимало

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]