Президентські вибори проходять у Польщі: голосують на дільницях та поштою

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Польщі розпочалися президентські вибори. Понад 27,2 тис. виборчих дільниць, з яких 169 за кордоном, будуть відчиненими з 8 до 22 години за київським часом.

У виборах глави держави зможуть узяти участь понад 30,2 млн поляків, які мають право голосу.

Цьогорічні президентські вибори проводяться за гібридною системою. У зв’язку з пандемією коронавірусу у Польщі прийнято закон, згідно з яким проголосувати можна на виборчій дільниці або ж дистанційно, поштою. Усі, хто обрав другий спосіб голосування, мали заздалегідь повідомити про це виборчу комісію. Поштою зобов’язані також проголосувати усі, хто перебуває в ізоляції та на карантині.

Дистанційно польські виборці також голосуватимуть в окремих країнах, де є велика концентрація поляків. Йдеться, зокрема, про Велику Британію, США чи Ірландію.

В Україні виборці можуть проголосувати як на виборчих дільницях, так і дистанційно. Загалом дистанційним шляхом зможуть проголосувати понад півмільйона польських виборців.

У виборчому списку цьогоріч 11 кандидатів. Найбільші шанси вийти до другого туру мають чинний президент Анджей Дуда, якого підтримує керівнича партія «Право і Справедливість» (PiS), та кандидат від Громадянської коаліції мер Варшави Рафал Тшасковський.

Другий тур президентських виборів має відбутися 12 липня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com