Прикордонники отримали наказ не застосовувати зброю та силові засоби впливу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 В Адміністрації Держприкордонслужбі пояснили, чому до учасників «мирної акції» на кордоні з Польщею не було застосовано силові засоби з метою протидії правопорушенню.

Про це повідомив помічник Голови Держприкордонслужби Олег СЛОБОДЯН у себе на сторінці у Facebook.
«Журналісти запитують, чому прикордонники не використовували зброю? Відповідаю: прикордонники отримали наказ не застосовувати зброю та засоби фізичного впливу, адже проходила «мирна акція», – написав Олег СЛОБОДЯН.

Як повідомлялося, сьогодні близько 20.00 група агресивно налаштованих осіб з боку в`їздного шлагбауму у пункті пропуску «Шегині» зчинила бійку з представниками Національної поліції та Держприкордонслужби, вдерлася до пункту пропуску, порушила державний кордон України та сприяла незаконному порушенню державного кордону групою осіб серед яких були в т.ч. і Міхаїл Саакашвілі, і Народні депутати України.

Ганебніше ситуацію важко уявити, коли народні депутати україни являються організаторами масового порушення державного кордону та ще й на кордоні з європейським союзом.

На даний момент в пункт пропуску «Шегині» вже виїхала слідча група з військової прокуратури та Нацполіції для вивчення обставин цього інцеденту і відповідно для підготовки матеріалів для подальшого правового реагування.


 

В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть