"Приватбанк" повідомив Коломойського позови на 5,5 млрд доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 "ПриватБанк" розмістив у трьох загальнонаціональних газетах повідомлення про вручення позову про відшкодування збитків у розмірі 5,5 млрд  доларів США колишнім власникам банку Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.

Зокрема, повідомлення про вручення позову "ПриватБанк" опублікував у всеукраїнських газетах "Голос України", "День" та "Факти та коментарі", зазначає ZN.ua. Згідно з кіпрським законодавством, публікація таких повідомлень у друкованих засобах масової інформації України є доказом вручення позову. Найбільший позов стосується двох серій транзакцій, які, за твердженням банку, були незаконно вчинені в період між 2013 та 2016 роками за вказівкою його колишніх власників. Вони передбачали виплату величезних сум відповідно до кредитних договорів, які, як стверджує банк, є хибними та непогашеними.

 

Крім Коломойського і Боголюбова, відповідачами також є екс-чиновник "ПриватБанку" Тимур Новіков і дві кіпрські компанії PrimeCap Cyprus Limited і Duxton Holdings Limited, які, ймовірно, належать або підконтрольні Коломойському і Боголюбову.

3 квітня 2020 року "ПриватБанк" подав новий позов до кіпрських судів, зокрема до Окружного суду Лімасола, вимагаючи відшкодування збитків у розмірі $5,5 млрд щодо схем, що несуть ознаки шахрайства та відмивання грошей і були здійснені, за твердженням банку, колишніми акціонерами Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим, екс-першим заступником голови правління Тимуром Новіковим та двома кіпрськими компаніями: PrimeCap (Cyprus) Limited та Duxton Holdings Limited.

 

Після цього позову загальна сума претензій, заявлена ПриватБанком проти Коломойського та Боголюбова в Англії, Кіпрі, США та Ізраїлі, перевищила $10 млрд.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]