ПриватБанк змінив свій позов до Коломойського в США: хоче повернути $800 млн

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Націоналізований в 2016 році ПриватБанк заявляє, що його колишні власники олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов відмили в США майже 800 млн доларів.

Як передає Радіо Свобода, перевіривши додаткові банківські документи, банк подав в суд в штаті Делавер 21 липня змінений позов проти Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Так, у ньому стверджується, що обидва відмили 660 млн доларів через групу американських компаній Optima і ще 100 млн доларів через інші американські компанії.

Банк вимагає від колишніх власників відшкодування на суму в сотні мільйонів доларів.

Свій первісний позов ПриватБанк подав в суд в штаті Делавер у травні 2019 року, тоді звинувативши колишніх власників у відмиванні в США 623 мільйонів доларів. Справа продовжує перебувати в процесі розгляду.

У новому документі йдеться, зокрема, про те, що ще 86 млн доларів понад суми первісного позову Коломойський і Боголювов відмили в період 2008-2010 років, вивівши ці кошти на два офшорні рахунки одного з підрозділів московського інвестиційного банку "Ренесанс-капітал".

Також, згідно з позовом, обидва скупили активи в США на суми в сотні мільйонів доларів, в тому числі нерухомість і сталеливарні компанії, завдяки фіктивним позиками, які видавав ПриватБанк різноманітним компаніям, які контролювали самі олігархи. Далі, стверджує банк, ці кошти відмивалися в США через заплутану схему угод.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]