Призначено нового прокурора Донеччини

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новим прокурором Донецької області призначено Євгена Білоусова.

Про це повідомляє пресслужба ГПУ.

"У понеділок, 11 листопада 2019 року, заступник генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив нового прокурора Донецької області Євгена Білоусова, призначеного на посаду 7 листопада 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Мамедов відзначив, що від нового очільника очікується налагодження ефективної координації роботи правоохоронних органів і забезпечення якості досудового розслідування для реалізації принципу невідворотності покарання. За його словами, особлива увага повинна приділятися розслідуванню і документуванню злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту – воєнних та проти людяності, з метою формування міцної доказової бази для Міжнародного кримінального суду та національних судів.

Крім того, заступник генерального прокурора на представленні зачепив тему оновлення системи.

"Генеральна прокуратура України зараз перебуває на етапі масштабного реформування. В органах прокуратури повинні залишитися лише професіонали, які чесно та неупереджено виконують свою роботу, лише прокурори, які сповідують принципи верховенства права, невідворотності покарання та нульової толерантності до корупції", - зазначив Мамедов.

Як повідомлялося, Євген Білоусов народився 31 березня 1984 року в м. Біла Церква Київської області. Працює в органах прокуратури з 2010 року. З серпня 2018 року обіймав посаду першого заступника військового прокурора Об’єднаних сил.

До цього прокуратуру Донецької області очолював Євген Бондаренко, якого генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив у вересні цього року.

Фото: gp.gov.ua

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com