Прокуратура повідомила як вона бореться з переповненням слідчих ізоляторів

|
Версия для печатиВерсия для печати

З метою зменшення переповнення із слідчих ізоляторів до інших установ, у тому числі і на вимогу прокурорів, у поточному році переведено понад 10 тис. ув’язнених та засуджених,  звільнено з-під варти 531 особу.

Про це повідомляє Відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Загалом, з початку 2011 року за наслідками перевірок прокурорами з цих питань внесено понад 8 тис. документів реагування, за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто майже 6,2 тис. службових осіб, порушено 239 кримінальних справ, з яких 167 направлено до суду.

Генеральною прокуратурою України Голові Державної пенітенціарної служби внесено подання, розгляд якого триває.
  На усунення порушень кримінально-процесуального законодавства та тяганину, допущену працівниками органів досудового слідства у ході розслідування кримінальних справ, внесено понад 11 тис. документів прокурорського реагування. За результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто майже 12, 3 тис. службових осіб.

  До Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції направлено 75 заяв з приводу недотримання суддями розумних строків розгляду кримінальних справ. З них на сьогоднішній день розглянуто 17 і до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 суддів.

Нагадаємо, за інформацією з офіційних джерел за перше півріччя поточного року в слідчих ізоляторах померли 126 осіб, кількість затримах, які перебували  в СІЗО станом на 01.07.11 р. понад півтора року - 2991 особа. Дев”ять тисяч осіб були звільнені з СІЗО на стадії слідства. Тобто, їх провина не була доведена, люди незаконно утримувались в СІЗО.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]