Прокуратура повідомила як вона бореться з переповненням слідчих ізоляторів

|
Версия для печатиВерсия для печати

З метою зменшення переповнення із слідчих ізоляторів до інших установ, у тому числі і на вимогу прокурорів, у поточному році переведено понад 10 тис. ув’язнених та засуджених,  звільнено з-під варти 531 особу.

Про це повідомляє Відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Загалом, з початку 2011 року за наслідками перевірок прокурорами з цих питань внесено понад 8 тис. документів реагування, за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто майже 6,2 тис. службових осіб, порушено 239 кримінальних справ, з яких 167 направлено до суду.

Генеральною прокуратурою України Голові Державної пенітенціарної служби внесено подання, розгляд якого триває.
  На усунення порушень кримінально-процесуального законодавства та тяганину, допущену працівниками органів досудового слідства у ході розслідування кримінальних справ, внесено понад 11 тис. документів прокурорського реагування. За результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто майже 12, 3 тис. службових осіб.

  До Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції направлено 75 заяв з приводу недотримання суддями розумних строків розгляду кримінальних справ. З них на сьогоднішній день розглянуто 17 і до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 суддів.

Нагадаємо, за інформацією з офіційних джерел за перше півріччя поточного року в слідчих ізоляторах померли 126 осіб, кількість затримах, які перебували  в СІЗО станом на 01.07.11 р. понад півтора року - 2991 особа. Дев”ять тисяч осіб були звільнені з СІЗО на стадії слідства. Тобто, їх провина не була доведена, люди незаконно утримувались в СІЗО.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com