Прокуратура вилучила документи нарад з офісу президента

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українські правоохоронці вилучили з Офісу президенти документи оперативних нарад часів Майдану і Іловайської трагедії.

Про це в інтерв'ю Цензор заявив головний військовий прокурор Віктор Чумак.

За його словами, після того, як президент Володимир Зеленський заявив, що хоче поставити крапку в розслідуванні справ Майдану і Іловайської трагедії, прокуратура вилучила документи оперативних нарад.

"Я прийшов і сказав, що ми будемо це розслідувати, поставив завдання перед процесуальними керівниками - і ми з ними погодили план додаткового розслідування. Вилучення документів було одним з пунктів цього плану. На підставі цих документів можна буде добути інші факти або переглянути під іншим кутом наявні ", - зазначив Чумак.

Він також додав, що на сьогодні в суді є справа по агресії Російської Федерації, в якій фігурують тільки російські посадові особи.

Нагадаємо, раніше Чумак заявив, що військова прокуратура проведе розслідування причин, що призвели до Іловайського котла на Донбасі в 2014 році.

Відзначимо, за офіційними даними Генштабу, кількість загиблих військовослужбовців в боях за Іловайськ - 220 осіб, 44 - поранені, 40 - пропали безвісти, 13 утримуються в заручниках.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com