Прокурор САП Грищук наказав детективам НАБУ забути про Гладковського, — Ситник

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Національному антикорупційному бюро стверджують, що прокурор Максим Грищук наказав детективам не згадувати бізнес-партнера президента Олега Гладковського у матеріалах справи про розкрадання в оборонному секторі.

Про це директор НАБУ Артем Ситник сказав під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції, передає Українська правда.

Максим Грищук у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обіймає посаду першого заступника керівника САП Назара Холодницького.

"Зі слів детективів, це було сказано на нараді, яка проводилася першим заступником антикорупційного прокурора", – сказав Ситник.

На прохання нардепів він уточнив, що йдеться саме про Максима Грищука.

Водночас, директор бюро зазначив, що особисто такої вказівки не чув, йому відомо про неї лише зі слів колеги.

У свою чергу, глава САП Назар Холодницький, відповідаючи на звинувачення, сказав, що прокурори не можуть давати такої вказівки.

"Ми не можемо в документах називати прізвища осіб, яким не оголошена підозра", – сказав Холодницький.

Сам Грищук у коментарі "Українській правді" запевнив, що вказівка, про яку говорять в НАБУ, стосувалась можливого порушення презумпції невинуватості.

"Це була не вказівка забрати конкретне прізвище Гладковського, взагалі такого не було. Вони прийшли з усіма прізвищами, всіх посадових осіб, які там згадувались у розслідуванні", – сказав прокурор.

Грищук стверджує, що САП наказала детективам переробити клопотання, щоб у ньому були вказані не прізвища, а посади осіб, яким ще не оголошена підозра.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com