Протести в Казахстані і плани центробанку США підкосили біткоїн

|
Версия для печатиВерсия для печати

  За перший тиждень нового року курс біткоїна різко впав. Лише на початку цього тижня він коштував 47 000 доларів, а вже наприкінці - 42 000 доларів.

Аналітики кажуть, що чергова різка зміна курсу віртуальної валюти пов'язана із двома факторами, повідомляє BBC. По-перше, йдеться про плани Федерального резерву США підвищити облікову ставку.

У такий спосіб американський центробанк намагається впоратися із інфляцією у США, що за минулий рік сягнула найвищого рівня за майже 40 років. 

Із інформації після засідання керівництва цього органу стало відомо, що підняття ставки може відбутися значно раніше, ніж очікували.

Це означає, що інвестори, які нині тримають активи у біткоїнах, можуть замінити їх на долари, як більш надійне вкладення, адже традиційні інвестори і надалі вважають криптовалюти ризикованими активами. 

Другою причиною називають останні події в Казахстані. Саме там відбувається значна частина світового "майнінгу" біткоїнів. 

Підвищення цін на енергоносії спонукали до протестів в Казахстані. Дешева енергія стимулювала "майнінг" біткоїнів

Вважають, що на Казахстан припадає до п'ятої частини "майнінгу" криптовалюти. Це пояснюється відносною дешевизною електрики в цій країні.

Але на початку цього тижня в Казахстані спалахнули масові протести, під час яких на тривалий час в багатьох містах вимикався інтернет і не було зв'язку. Через протести в Казахстані в України будуть проблеми з автогазом

На такому рівні як зараз - близько 42 000 доларів - курс біткоїна востаннє був у вересні 2020. Ще восени минулого року він коштував понад 60 тисяч доларів.

Інші криптовалюти також втратили в ціні. Наприклад, вартість етеріуму впала з 3 800 до 3 200 доларів.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]