Проти Координаційної ради опозиції в Білорусі відкрили справу: захоплення влади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генпрокуратура Білорусі порушила кримінальну справу щодо Координаційної ради, яку створила опозиція.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Про відкриття справи повідомив генпрокурор Білорусі Олександр Конюк. Справу порушили за статтею "Заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь".

Максимальні санкції за цією статтею передбачають до п'яти років позбавлення волі.

Член президії Координаційної ради опозиції Максим Знак повідомив, що рада продовжить роботу.

"Створення та діяльність Координаційної ради спрямовані на захоплення державної влади, а також на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь. За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 361 Кримінального кодексу" - заявив генпрокурор Канюк.

"Рада продовжить свою роботу. Однак ми розуміємо, що в рамках кримінальної справи у влади є маса інструментів для того щоб ускладнити роботу ради ... Ні в документах, ні в діяльності ради не вбачається протиправної складової. Рада висловлює громадянську позицію суспільства. У нас це поки не злочин" - прокоментував заяву генпрокурора Максим Знак.

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко, який виконує обов'язки президента Білорусі, назвав створення опозицією Координаційної ради спробою захоплення влади в країні.

У середу було обрано президію Координаційної ради.  

Євросоюз не визнає результатів виборів президента Білорусі, які відбулися 9 серпня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com