Протягом року ВРП звільнила майже 200 суддів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Упродовж січня – листопада поточного року Вища рада правосуддя звільнила 192 суддів. Зокрема зазначається, що за загальними обставинами звільнено 185 суддів: 181 - у зв’язку з поданням заяви про відставку та 4 - у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

Про це повідомляє ВРП, передає Укрінформ.

Водночас за особливими обставинами звільнено 7 суддів, а саме: 6 - за вчинення істотного дисциплінарного проступку та одного суддю за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано таким, що не відповідає займаній посаді.

​У ВРП інформують, що за аналогічний період 2020 року було звільнено 255 суддів. Зокрема, за загальними обставинами - 229 (228 – у зв’язку з поданням заяви про відставку, 1 – у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням); за особливими обставинами – 26 (22 – за вчинення істотного дисциплінарного проступку, 4 – внаслідок визнання за результатами кваліфікаційного оцінювання такими, що не відповідають займаній посаді).

«Станом на 2 грудня 2021 року фактична кількість суддів у судах України становить 5 202 судді при визначеній кількості 7 304. Повноваження здійснювати правосуддя мають 4 689 суддів. Вакантними залишаються 2 102 суддівські посади», - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, ВРП спільно з суддівськими та адвокатськими об’єднаннями звернулася до Президента Володимира Зеленського з відкритим листом з проханням призначити суддів для розв'язання гострої кадрової кризи, що склалася в українських судах.

«Аргумент»

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]