Путін планує створити «нову Сирію», аби контролювати міграцію, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

«Президент Росії Владімір Путін планує розгортання військ та ракетних комплексів на сході Лівії, аби мати контроль над місцевим міграційним шляхом до Європи».

Про це інформує британське видання «The Daily Mail», посилаючись на джерела в британській розвідці, передає Польське радіо.

Розвідувальні служби поінформували прем’єр-міністр Великої Британії Терезу Мей про те, що Путін хоче використати Лівію як «стратегічний бастіон» у боротьбі із Заходом, створити з неї свою «ракетну базу» і що ця країна має стати його «новою Сирією».

За словами видання, дві військові бази на північному сході країни вже створені, під виглядом приватної компанії найманців, так званої групи Ваґнера і, ймовірно, там тренують десятки агентів російської військової розвідки та сил спеціального призначення.

«Вважається, що головна мета Москви полягає в тому, щоб взяти контроль над цією країною Північної Африки, через яку проходить найбільший незаконний міграційний шлях до Європи», - пише «The Daily Mail», посилаючись на портал «The Sun», за словами якого Путін має «відкрутити міграційний кран».

Про це попереджає також цитоване «The Daily Mail» анонімне джерело, близьке до британського уряду. За словами співрозмовника видання, Путін хоче захопити неконтрольовані терени, аби «здійснити максимальний вплив на Захід».

У зв’язку з цією інформацією британські депутати закликали уряд до дій проти цих загроз.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com