Путін знову завів про «братські народи» в намаганні потролити Зеленського

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президенткраїни-агресора  Росії Владімір Путін намагався викорситати відповідь новообраного президента України Володимира Зеленського про готовність давати українські паспорти росіянам для тролінгу і нав’язування вже звичних штампів про «братські народип та про «спільне громадянство».

Як повідомляє Радіо Свобода, Путін заявив: «Це дуже добре. Це говорить про те, що ми домовимося, напевно, тому що у нас є багато спільного. Я багато разів говорив про те, що українці і росіяни – братські народи. І навіть більше того: я взагалі вважаю, що це один народ насправді, зі своїми особливостями: культурними, мовними, історичними, – але по суті своїй один народ. І якщо у нас буде спільне громадянство, від цього тільки виграють і росіяни, і українці, ми будемо сильнішими і успішними», – сказав Путін.

Указ, за яким жителі контрольованих підтримуваними Росією бойовиками районів на сході України зможуть у спрощеному порядку отримувати громадянство Росії, президент Росії Володимир Путін підписав 24 квітня. Це рішення різко розкритикувала Україна та її західні союзники.

27 квітня Путін заявив у Пекіні, що Кремль розглядає можливість видачі російських паспортів за спрощеною процедурою усім українцям.

У відповідь Зеленський порадив російській владі не витрачати даремно час, «намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ», і не розраховувати, що «багато українців захочуть стати «новою нафтою», на яку влада Росії намагається перетворити власний народ».

При цьому обраний президент висловив готовність надавати українське громадянство тим, «хто готовий боротися пліч-о-пліч з нами за нашу і вашу свободу».

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com