Рішення уряду знизити ціну газу компанії Ахметова завдасть державі 100-300 млн грн збитків щомісяця - Нафтогаз

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рішення уряду знизити ціни на газ для ТЕС Ахметова до рівня, що майже вдвічі нижчий за ціни на газ для населення, завдасть державі до 300 млн грн збитків щомісяця.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Зокрема, у Нафтогазі називають таке рішення уряду «спробою приховано субсидіювати» компанію «ДТЕК» Ріната Ахметова, якій і належить Луганська ТЕС. Наслідком такого рішення у Нафтогазі вбачають втрати для державного бюджету, адже заниження ціни на газ для Луганської ТЕС призведе до зменшення прибутку Нафтогазу, більшу частину якого державна компанія перераховує до бюджету.

«Виконання урядового рішення лише у серпні спричинить збитки для Нафтогазу у розмірі понад 100 млн грн на місяць. При продовженні ситуації у зимовий період із зростанням ринкових цін та обсягів споживання сума збитків буде сягати 250-300 млн гривень щомісячно», — повідомили у Нафтогазі.

Там також відзначають, що рішення уряду дискримінує інші ТЕС України, зокрема державні, які купують газ за ринковими цінами.

Нагадаємо, що відповідне рішення уряд ухвалив 14 серпня під час свого першого засідання після двотижневої перерви. Тоді про таке рішення уряду стало відомо безпосередньо під час засідання, у порядок денний засідання це рішення не вносили.

29 липня Луганська ТЕС перейшла на використання газу замість вугілля при виробництві електроенергії. Причиною цього стало блокування постачання антрациту на ТЕС з території Росії.

Раніше повідомлялось, що через брак вугілля Луганська ТЕС може зупинити свою роботу.

26 липня стало відомо, що через російські торговельні санкції Луганська ТЕС може залишитися без вугілля, необхідного для виробництва електроенергії.

Нагадаємо, що проблеми з постачанням вугілля на Луганську ТЕС востаннє виникали наприкінці 2018 року. Так, 6 листопада Луганська ТЕС повідомила про перехід на використання газу через блокування Росією постачання вугілля. Від роботи станції залежить постачання електроенергії на півночі Луганської області.

Раніше директор підприємства ДТЕК Луганська ТЕС Станіслав Валантір повідомив в інтерв'ю Громадському, що запас вугілля на ТЕС складає лише 4 тисячі тонн. Цього мало вистачити до 6 листопада.


На цю тему:
 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]