Різкого зниження захворюваності на Covid-19 в Україні немає, —МОЗ

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні поки немає різкого зниження захворюваності на Covid-19, протягом місяця кількість нових випадків щодня у межах 350-550 нових інфікованих.

Про це на брифінгу 24 травня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«У нас немає різкого зниження захворюваності по Covid-19. Ми бачимо, що протягом місяця ми коливаємось в одних і тих же межах – від 350 до 550 захворювань кожен день», – зазначив Степанов.

За його словами, навіть після спаду епідемії українці мають «тривалий час користуватися елементарними засобами захисту», зокрема дотримуватися соціального дистанціонування та носити захисні маски.

«Ми б дуже хотіли, щоб захворюваність почала знижуватися і щоб були зняті всі без винятку обмеження, але життя таке, я думаю, що ми будемо ще довго користуватися елементарними засобами захисту та соціальною дистанцією», – сказав Степанов.

З 22 травня до 22 червня в Україні діє так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

 

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com