Рада громадського контролю при ДБР стурбована результатами конкурсу на посади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада громадського контролю при Державному бюро розслідувань стурбована результатами конкурсу на керівні посади в бюро і 25 липня збереться з цього приводу на позачергове засідання.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДБР.

«Зокрема, викликає занепокоєння інформація щодо переможців конкурсу, яка з’явилася у ЗМІ за день до голосування комісії», – йдеться в заяві.

Впродовж наступних днів члени ради будуть збирати та аналізувати інформацію про 27 кандидатів, що надійшла у зверненнях від громадян, а 25 липня зберуться на своє позачергове засідання.

«Якщо у вас є інформація про ділові, особисті, моральні якості осіб, які проходять конкурс на керівні посади в ДБР, надсилайте її на розгляд Ради громадського контролю», – закликають у бюро та запрошують на засідання Ради громадського контролю представників ЗМІ і громадських експертів, які стежать за конкурсами та формуванням Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, 18 липня зовнішня комісія оголосила переможців конкурсу на 27 керівних посад у ДБР.

Раніше «Українська правда» опублікувала список із 15 кандидатів, які, за даними видання, були заздалегідь затверджені на посади. Результати голосування комісії підтвердили призначення значної частини цих кандидатів.

Директор ДБР Роман Труба повідомив, що схвалюватиме рішення про призначення на посади в бюро тільки після проведення перевірки щодо переможців конкурсу.

Представництво ЄС в Україні заявило про суттєві порушення прав людини, до яких, як стверджується, причетні деякі кандидати, а також про їхню можливу причетність до корупційних правопорушень і висловило сумніви щодо їхньої доброчесності.

У Державному бюро розслідувань тривають конкурси на 701 посаду: 27 – керівних, 219 посад у центральному апараті ДБР і 455 – у семи територіальних управліннях.

Державне бюро розслідувань – новий правоохоронний орган, створений для розслідування злочинів (у тому числі корупційних, не підслідних НАБУ) високопосадовців, суддів, співробітників Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, екс-президентів та членів уряду.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]