Рада національної безпеки і оборони запустила систему моніторингу олігархів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов сказав на брифінгу за результатами засідання РНБО, повідомляє Укрінформ.

За його словами, розробка цієї системи була необхідна в рамках законопроєкту про олігархів, який готується до другого читання.

"Апарату РНБО було поставлено завдання розробити систему моніторингу, і ми сьогодні мали звіт про те, що в Апараті РНБО розроблена і введена в експлуатацію в серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній Раді повинні бути під системою нашого моніторингу", - сказав Данілов.

За словами секретаря РНБО, система може працювати з відкритими документами, для службового користування і секретними.

"Вона побудована таким чином, щоб у разі прийняття у Верховній Раді закону ми відразу могли відреагувати на всі ті питання, які перед нами поставить законодавець", - додав Данілов.

Данілов каже, що зараз не всі народні депутати хочуть голосувати за проєкт закону про олігархів.

“Зараз (щодо цього документа - ред.) - справа за депутатами, і не всі вони мають бажання голосувати за цей проєкт закону. Єдине, що хотів я наголосити на тому, що Президент вніс (до парламенту - ред.) законопроєкт, як він і обіцяв. А коли політики ідуть до влади, у всіх без винятку одна і та сама теза: “Ми будемо боротися з олігархами”. І як тільки вони потрапляють у владні кабінети, як тільки вони отримують те чи інше крісло, ту чи іншу посаду, вони чомусь забувають про те, що вони обіцяли виборцям”, - зазначив Данілов.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада на позачерговому засіданні 1 липня ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт про деолігархізацію.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]