Рада ЄС обговорить асоціацію з Україною і ситуацію з "Приватбанком"

|
Версия для печатиВерсия для печати

До порядку денного Ради Європейського Союзу включені питання про розвиток співробітництва з Україною в рамках Угоди про асоціацію. Міністри закордонних справ держав ЄС також обговорять боротьбу з корупцією в Україні, включаючи "шахрайство в приватних банках".

Зустріч керівників МЗС заплановано на березень, повідомив високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррелль у вівторок, 28 січня, зазначає ZN.ua.

За словами Боррелля, в ЄС "вражені амбіційним порядком денним реформ цього уряду" і "значним прогресом, що вже був досягнуто за п'ять місяців".

"Ми обговорили імплементацію нашої Угоди про асоціацію. Це - наібільш комплексна угода, що була в нас із будь-якою країною, і вона продовжує надавати Україні допомогу і підтримку від ЄС", - додав дипломат.

Він підкреслив, що Угода про асоціацію є "динамічним інструментом".

"Після того, як ми оновили доповнення у сфері енергетики, ми тепер працюватимемо над доповненнями у сфері клімату і навколишнього середовища", - розповів Боррель.

Особливу увагу європейські міністри планують приділити боротьбі з корупцією в Україні, в тому числі, "шахрайству в приватних банках". Про яку саме фінансову установу йдетьс, Боррель не уточнив. Однак відомо, що партнери України уважно відстежують ситуацію з "Приватбанком", колишні власники якого судяться з державою в українських і міжнародних судах.

"Безпечна, квітуча і демократична Україна – це велика інвестиція в майбутнє", - підсумував Боррель.

У листопаді віце-прем'єр Дмитро Кулеба повідомляв, що Україна та ЄС працюють над розширенням Угоди про асоціацію шляхом включення до неї нового розділу про реформи у сфері юстиції.

Угода про асоціацію Україна-ЄС набула чинності 1 вересня 2017 року. Більша її частина діяла з 1 вересня 2014 року. З 1 січня 2016 року тимчасово застосовувалася її торгова частина, глибока і всеосяжна зона вільної торгівлі.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com